sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
FERMUARLI SWEATSHIRT

Fermuarlı Sweatshirt Nasıl Kombinlenir ?

Her mevsim rahatça kullanabileceğiniz erkek sweatshirt modelleri beyler için günlük yaşamın kurtarıcı parçalarındandır. Eğer sizin de favori parçalarınızdan biri fermuarlu sweatshirt modelleri ise UCLA koleksiyonları ile dolaplarınıza yepyeni bir şıklık getirmeye hazır olun. Bu kurtarıcı parçaları kombinlemek için en sık kullanılan giyim ürünü t-shirtlerdir. Spordan çıktıktan sonra, sabah koşularınızda ya da akşamüzeri hafif serin bir havada yürüyüş yaparken tişörtünüzle, şortunuzla ya da kotunuzla rahatça kombinleyebilirsiniz. Hem rahat hem de sportif bir şık görünüme kavuşmak erkek fermuarlı sweatshirt çeşitleriyle oldukça kolay!

Erkek Fermuarlı Sweatshirt Kombinleri Neler?

Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin kullanıldığı erkek fermuarlı sweatshirtler tahmin edildiği üzere oldukça popülerdir. Rahat ve sportif şık duruşu sayesinde günlük stilin ayrılmaz birer parçasıdır. Bu parçaları eşofmanlarla, sporcu şortlarıyla kombinleyerek spor sonrası hem rahat hem de çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yine aynı şekilde tişört-kot kombininizi fermuarlı sweetshirt ile tamamlayarak stilinizi sportif şıklığa yönlendirebilirsiniz.

Fermuarlı Sweatshirt Tasarımları Neler?

Standart fit kalıplardan oluşturulan UCLA erkek fermuarlı sweatshirt koleksiyonlarında tek renk ya da çift renk bloğu tasarım anlayışı kullanılmıştır. Böylece seçkilerin gövdesi göz alıcı renklerden oluşurken kapüşon detaylarında ara geçiş tonları görünümü yumuşatmaktadır. Bu parçaları göz alıcı kılan bir diğer unsur ise baskı ve nakış işlemlerdir. Arma formlarında ya da göğüs kısımlarında kullanılan bu tasarımlar tarzınızı da yansıtmanıza yardımcı olmaktadır. Tüm bu özenle oluşturulan detayların tamamlayıcısı ise pratik kullanımı sizlere sunan fermuarlardır.

Fermuarlı Sweatshirt Altına Ne Giyilir?

Erkek fermuarlı sweatshirt modelleri ile şık bir kombin oluşturmak istiyorsanız, ilk tercih edeceğiniz alt giyim ürünleri modern kesime sahip kot pantolonlar olmalıdır. Özellikle renk uyumuna dikkat ederek seçeceğiniz bu parçalarla harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ya da sıcak yaz akşamlarında şortlarla da dikkat çekici bir stil yaratabilirsiniz. Bu yıldız parçayı birkaç detaya dikkat ederek diğer pek çok giyim ürünüyle de kolayca kombinleyebilirsiniz. Böylece ev, iş, okul ya da sokak demeden hem iç hem de dış mekanlarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.