sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
ÇANTA

Çanta Çeşitleri Kaç Bölmeli?

Çanta modelleri oldukça çeşitli yapılarla, göz alıcı tasarımlarla ya da birbirinden farklı işlevlerle çeşitlenebilmektedir. Fakat özellikle spor çanta tasarımları kişiye sportif fakat iddialı bir tarz, gün boyu kullanım için geniş konfor alanı ve her türlü ihtiyaç için kullanışlılık vadetmektedir. Bunun için de spor çanta modelleri birkaç farklı bölmeden oluşturularak pek çok eşyanın güvenle taşınabilmesini amaçlamaktadır. En iddialı ve şık halleriyle UCLA markasını taşıyan spor çanta modelleri ise kalın polyester kumaşlarla oluşturulan iç bölmelere, biri büyük biri de küçük olmak üzere iki farklı ana bölmeye ve laptop taşımasına imkan sağlayan iç bölmeye sahiptir. Böylece eşyalarınızı güvende, tarzınızı ise iddialı bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çantalarınıza eşlik edecek spor şapka modellerine göz atmak için şapka kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.!

Spor Çanta Çeşitleri Neler?

Spor çanta modelleri kullanılan baskın tekstil dokularına, tasarım formlarına ya da farklı kullanım alanlarına göre değişebilmektedir. UCLA bünyesinde sizin kullanımınız için sunulan en şık çanta çeşitleri ise erkek ya da kadın ayrımı olmaksızın herkes için oluşturulmaktadır. Zengin renk seçenekleriyle birlikte sizleri bekleyen spor çanta modelleri özellikle en favori parçalardan biri olan sırt çantası formlarından meydana gelmektedir. Suni deri parçalarla, fermuar ayrıntılarıyla, çeşitli baskı ya da nakış işlemeleriyle de zenginleştirilen iddialı ürünler ise koleksiyonun diğer parçalarındandır.

Çanta Tasarımları Nasıl?

UCLA spor çanta modelleri birbirinden canlı renklerden meydana gelirken aynı zamanda sezona damga vuran tasarımları da beraberinde getirmektedir. Özellikle klasik çizgileri sportif kesimlerle tamamlayan formlar UCLA imzasını da en özel baskılarla taşımaktadır. Okulda, antrenmanda, seyahatlerde ya da şehrin sokaklarında sizlere eşlik edecek modeller tabanındaki deri detaylarla da gözleri üzerinizde toplamanıza sebebiyet verecektir. Antremanlarınıza eşlik edecek diğer UCLA ürünleri arasında; tişört  , sweatshirt ve eşofman altı çeşitleri yer alıyor.

Çanta Nasıl Temizlenir?

Çeşitli amaçlarla geniş bir hareket alanı sağlayan spor çanta modelleri aynı zamanda gün içinde kolayca kirlenmeye de açık bir haldedir. Bu yüzden de uzun süreli bir kullanım için çanta temizliğine dikkatli ve özenli bir şekilde yaklaşılmalıdır. Yüksek sıcaklıktaki sularla durulamaktan kaçınılmalı, tercihen sabunlu bir bez yardımıyla lekeli bölgeye müdahale edilmelidir. Böylece çantanız da ilk günkü rengini ve şıklığını uzun süre boyunca koruyabilecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.