sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
ŞORT

Kadın Şort Üstüne Ne Giyilir?

Sıcak yaz aylarının gözde parçası olan bayan şort modelleri tarzları ve birbirinden farklı tasarım anlayışları ile her sezonun trend parçalarındandır. Sokakta, sporda, sosyal yaşantıda ya da baharı selamlayan o en keyifli yürüyüşlerde sizlere eşlik eder. Fakat kimi zamanlarda örme şort çeşitleri kombinlenmesi zor bir hal alabilmektedir. Onlarca giyim ürünü arasından kadın şort modelleri seçkinize en uygun parçayı bulmak o kadar da kolay olmayabilir. UCLA sportif tarz anlayışı ile üretilen örme şort koleksiyonları sunduğu rahatlık ile en çok fiziksel aktiviteler sırasında tercih edilmektedir. Bu yüzden de bu parçaların üstünde bisiklet yaka ya da oversize kalıplardaki tişörtler müthiş bir uyum sağlayabilir. Daha serin havalarda ise zengin detaylarla üretilen sweatshirt modelleri bayan şort modelleri ile kullanılmak için bir diğer alternatiflerdendir.

Bayan Şort Nasıl Kombinlenir?

Özellikle yeni sezonda spor tarzlarla kendine yer bulan bayan şort modelleri birkaç ufak detaya dikkat edilerek ideal kombine ulaşabilmektedir. Sokak tarzının da kilit parçalarından biri olan bu seçkileri giyim aksesuar ürünleriyle zenginleştirmek oldukça doğru olacaktır. Modern görünümüyle sizlere eşlik edecek bir sırt çantası ya da güneş ışınlarına karşı korurken aynı zamanda çarpıcı bir görünümü de beraberinde getirecek şapkalar kombininizi detaylandıracaktır. UCLA kadın şort modelleri koleksiyonunun da göz parçalarından olan örme şort çeşitleri ise en çok spor ayakkabılarla birlikte kullanıma uygundur.

En Rahat Bayan Şort Modelleri Hangileridir?

Kadın şort modelleri her ne kadar estetik kaygı güderek birbirinden zarif detaylarla şekillendirilse de bu parçaların özünde konfor saklıdır. Kişiye geniş bir hareket alanı sağlayarak günlük kullanım hedeflenmektedir. Bunun için en uygun modeller ise örme şort modelleridir. Yapılarındaki rahat dikişler ve yumuşacık kumaşlar sayesinde sizi sınırlandıran tüm etkenler ortadan kaldırılır.

Kadın Şort Bedeni Nasıl Ölçülür?

Kadın şort modelleri içerisinde en uygunu bedeni tercih edebilmek için gerekenler bel ve kalça ölçülerinizdir. Bu ölçümler baz alınarak oluşturulan örme şort ya da kadın şort modelleri seçkileri aynı zamanda standart alt beden giyim ölçüleriyle de parallelik göstermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.