sadsad x
asdasd

Şapka

Sıralama seçin
ŞAPKA

Sportif Şapka Modelleri Hangileri?

Spor tarzın vazgeçilmezi şapka modelleri , birbirinden renkli çeşitleriyle UCLA’da sizleri bekliyor. Rahatlıkları sebebiyle, sportif giyim tarzını benimseyenler tarafından en sık tercih edilen şapka modelleri arasında olan cap şapka modelleri, spor şapka çeşitleri arasında bir numaradadır. Duruşu, tek başına bir stili yansıtan bu siperlikli şapkalar, günlük sportif kombininizin en sevdiğiniz parçaları haline gelecektir. Cap şapka çeşitlerine nazaran daha geniş bir kalıba sahip olan beyzbol şapkalar ise yaz aylarının vazgeçilmezidir. Arka kısımlarında yer alan fileler sayesinde saç derisinin hava almasını sağlayan tasarımları, uzun süreli kullanımlar için ideal bir zemin oluşturmaktadır. Yazlık şapkalar geniş siperlikleri ile sizi güneşten korumaya yardımcı olurken, yaz aylarının neşesini yansıtan rengarenk kıyafetlerinizle birlikte muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Her biri sportif şapka modelleri arasında yer alan bu ürünler, UCLA kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Çeşitli kampanyalarla uygun hale getirilen şapka fiyatlarını gözden geçirmek ve tarzınıza uygun spor şapkalar satın almak için ucla.com.tr adresine girmeniz ve beğendiğiniz şapkayı sepetinize ekleyerek sipariş vermeniz yeterlidir.

UCLA Şapka Fiyatları Ne Kadar?

Şapka fiyatları ; kullanılan kumaş, şapka modeli gibi farklı etmenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Küçük bir parça olması sebebiyle, genellikle yüksek fiyatlar barındırmayan şapka çeşitleri , herkesin sahip olabileceği fiyat aralıklarına sahiptir. UCLA şapkalar , kullanıcıların tarzına uygun seçebileceği, renk yelpazesi anlamında oldukça geniş olanaklar sunmaktadır. 7’den 70’e herkesin kullanabileceği cap şapkalar, yazlık ve beyzbol şapkalar ilgilileriyle ucla.com.tr adresinde buluşmaktadır. Her bütçeye uygun fiyat düzenlemeleri ile spor giyimin önemli aksesuarlarından birisi olan şapkaları herkes için ulaşılabilir kılan UCLA, birbirinden şık şapka modellerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Özgün tasarımları kaliteli işçilik ve malzemeyle bir araya getiren UCLA, en uygun şapka fiyatlarını görebileceğiniz ve hızlıca satın alabileceğiniz ucla.com.tr platformundan hizmet vermektedir.

Şapka Çeşitleri Nelerdir?

UCLA’nın geniş ürün yelpazesi içinde bulunan şapka çeşitleri arasında yazlık şapkalar, beyzbol şapkaları ve cap şapkalar yer almaktadır. Erkek şapka modelleri ve kadın şapka modelleri için sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Cap Şapka : Geçmişten günümüze en sık kullanılan şapka çeşitleri arasında yer alan cap şapkalar, siperlikli şapka olarak da bilinmektedir. Özellikle yaz aylarında güneş ışığının doğrudan göze girmesini engelleyen işlevsel yapısı sebebiyle çok sık tercih edilmektedir. Binlerce farklı rengi bulunan siperlikli şapkalar, her yaştan insanın kullanabileceği şekilde ayarlanabilmektedir.

Beyzbol Şapka: Cap şapka çeşitlerine göre ön kısmı bir miktar daha geniş olan beyzbol şapkalar, en sık tercih edilenler arasında yerini almıştır. Arkaları file veya kumaşla kaplı olan bu şapka modelleri , oversize ürünlerle veya bol giyinmeyi sevenler tarafından çok beğenilmektedir.

Yazlık Şapka : Yaz aylarında, güneşin yakıcı sıcağından korunmak üzere kullanılan yazlık şapkalar, yuvarlak formlu yapısının etrafında siperlik bulunan şapka çeşitlerindendir. Bir halka şeklinde yerleştirilen siperlik, alından enseye güneşten doğrudan etkilenebilecek vücut bölümlerini gölgede bırakacak şekilde tasarlanmışlardır.

Şapka Nasıl Seçilir?

Sportif tarzınızı, bir spor şapka ile tamamlamak ortaya kusursuz bir görünüm çıkaracaktır. İster siperlikli şapka ister beyzbol şapkası isterseniz de yazlık şapka modellerinden birini seçin; tercihiniz hangisi olursa olsun UCLA şıklığını başınızın üstünde taşımış olacaksınız. Fakat elbette uyum açısından sapka seçimi, kritik bir öneme sahiptir. Tayt ve tişört kombinleri için cap şapkalar, en uygun görünen seçeneklerdir. Dilediğiniz renkte satın alabileceğiniz UCLA sap şapka modelleri içerisinden kendinize ve tarzınıza en çok hitap eden şapka ile günün yıldızı olabilirsiniz. Oversize giyim ürünleri ile genellikle beyzbol şapka çeşitleri tercih edilmektedir. Geniş ön kısmı sebebiyle, bol kesim spor tarz giyim ürünleriyle kusursuz bir uyum sağlayan beyzbol şapkalar UCLA kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Siperlikli yazlık şapkalar ise spor şapkalar gibi belirli bir tarza hitap etmemektedir. Hem spor giyim ürünleri ile hem de etek, elbise, bluz kombinleri ile kullanılabilmektedir. Özellikle kadınların çok sık tercih ettiği yazlık UCLA şapkalar, birbirinden şık seçeneklerle sizleri beklemektedir.

Şapka Hangi Mevsimde Kullanılır?

UCLA şapkalar, her mevsimde kullanılabilir. Genellikle yaz ayları ile özdeşleşen şapkalar, aslında yaz kış giyilebilir aksesuarlardır. Kış aylarında başınızı sıcak tutabilecek, rüzgardan ve hatta yağmurdan en az seviyede etkilenmenizi sağlayacak olan spor şapka modelleri; yaz aylarında ise güneşin yakıcı ışınlarından gözlerinizi, ensenizi, kulaklarınızı koruyabilecek olan yazlık şapka çeşitleri tercih edilebilecek ürünlerdir. Beyzbol şapkalar ise hem önünde bulunan siperliği sayesinde gözlerinizi ve alnınızı koruyabilmekte hem de arka kısmında yer alan fileler sayesinde saç derinizin hava almasını sağlayarak terlemenin önüne geçebilmektedir. Söz konusu UCLA şapkalar ise her biri her mevsimde mutlaka işinize yarayacak ve kombininizi tamamlayacak, özgün tasarımlı spor şapkalardan bahsetmek gerekir. Üstelik uygun şapka fiyatları sayesinde yalnızca bir adet değil, birden fazla satın alabilmeniz mümkündür.
Şapkanın Ön Kısmına Ne Denir?
Modeli ne olursa olsun şapka dizaynlarında mutlaka, baş çevresinden taşan sert bir çıkıntı bulunmaktadır. Bu kısım genellikle siperlik olarak anılır. Siperlik, şapkanın modeline ve işlevine göre farklı ölçülerde olabilmektedir. Cap şapka ve beyzbol şapkası modellerinde, ön kısımda yer alan siperlik; yazlık şapkalarda halka şeklinde şapkayı sarmaktadır. Koruma amaçlı eklenen siperlikler sonbahar ve kış aylarında, sizi yağmur ve rüzgardan korumakta; yaz aylarında ise güneş ışınlarının doğrudan gözünüze, alnınıza ve ensenize gelmesini engellemektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.