sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
ŞORT

Erkek Şort Modelleri Neler?

Beyler için sıcak havaların vazgeçilmez giyim ürünlerinden biri olan şort modelleri oldukça çeşitlidir. Her sezonun modasına uyum sağlayarak klasik, spor, rahat ya da şık formlara bürünmüştür. Fakat şüphesiz bu modellerin içerisinde en sık tercih edilen parçalar antrenmanlarda, doğa yürüyüşlerinde, sokaklarda ya da evlerde geniş bir konfor alanı sağladığı için tercih edilen örme spor şort çeşitleridir. Bu parçalar yumuşacık dokuları ve fit görünümleriyle de beğenileri toplamaktadır. UCLA imzalı erkek şort modelleri ise yeni sezonun en tarz parçalarını sizlere sunmaktadır!

Erkek Şort Nasıl Kombinlenir?

Hem rahatlığı hem de stil sahibi bir görünümü bir arada istiyorsanız, UCLA koleksiyonları tam da size hitap ediyor olabilir. UCLA şort modellerini günlük hayatta en şık tişörtlerinizle kullanabilir, egzersizleriniz sırasında spor giysilerinizle eşleştirebilir ya da sosyal yaşamda en tarz sweatshirtlerinizle birlikte kullanarak ideal görünüme kavuşabilirsiniz. Dolaplarınızın demirbaşlarından biri olacak erkek şort modelleri ile fit bir stilin ilk adımlarını atabilir, tarzınıza bambaşka bir yorum getirebilirsiniz.

Erkek Şort Tasarımları Nasıl?

Şort modelleri birbirinden çeşitli kesimler, dokular, işlemeler ya da detaylarla ayrılmaktadır. Spor şort tasarımlarında ise genelde bel bölgesinde kullanılan düğme ve fermuar yapılarının yerine bağcık detaylarından yararlanılır. Böylece bel bölgesinin hareketliliğine izin verilirken aynı zamanda beden çeşitliliklerine göre de uyum sağlayabilmektedir. Aynı zamanda şort tasarımlarında geniş bir renk yelpazesi de yer almaktadır. İster klasik bir görünümü destekleyecek siyah ya da gri tonlardan yararlanabilir, isterseniz de dikkat çekici sarı, sportif mavi ve diğer seçkileri dolaplarınıza ekleyebilirsiniz.

Şort Üstüne Ne Giyilir?

Erkek şort modelleri günlük hayatın en sık kullanılan parçalarından biri olduğu için kişisel tarza göre de çeşitli şekillerde yorumlanabilmektedir. Fakat spor şort çeşitlerine en iyi uyum sağlayan parçalar şüphesiz ki, yine bir diğer spor giyim ürünleri olan tişört ve sweatshirt modelleridir. Böylece salaş fakat iddialı bir tarz yaratarak genç ruhu yakalayabilirsiniz. Diğer ürün grubumuz olan Erkek eşofman altları için ürünlerimize göz atmayı unutmayın!
Şort Nasıl Katlanır?
Dolaplarınızda şortlara en düzenli haliyle yer vermek istiyorsanız çeşitli katlama tekniklerini kullanabilirsiniz. Bunun için klasik tişört katlama yöntemini kullanabilir, silindirik bir şekilde sarabilir ya da askı yöntemleriyle dizebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.