sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
EŞOFMAN ALTI

En Trend Kadın Eşofman Altı Modelleri Neler?

Sportif tarzı sadece sunduğu rahatlık ve konfor alanı ile değil, aynı zamanda şıklık ve iddialı bir tarz ile harmanlayarak köklü mirasını tasarımlarına yansıtan UCLA, şimdi de bayan alt eşofman koleksiyonunu sizlere sunuyor! Kadın eşofman altı seçkileri günlük hayatta en sık kullanılan parçalardan biridir. Evde, okulda, egzersizde ya da kendinizi keşfedeceğiniz o uzun yollarda sizlere eşlik edecek bayan eşofman altı modelleri hem en uygun kampanyalarla hem de uzun ömürlü kalitesiyle üretiliyor. Her yaştan her tarza hitap edebilmesi içinse zengin tasarım detaylarından yararlanılıyor. Eşofman altı kadın ürün modelleri kesimlerine göre normal ya da daralan kalıp olarak ikiye ayrılmaktadır. Daralan kalıplarda kullanılan bir diğer detay ise lastikli paçalardır. Bu ayrıntı çok daha fit bir görünümün temellerini de atmaktadır.

Bayan Eşofman Altı Bedenleri Neler?

Diğer kadın alt giyim ürünlerinde olduğu gibi UCLA bayan alt eşofman koleksiyonunda da sizleri geniş bir beden aralığı karşılamaktadır. XS, S, M, L, XL gibi bedenler standart ölçülere göre düzenlenmektedir. Üstelik eşofman altı kadın seçkileri likralı kumaşları ve ekstra esnek bel büzgüleri ile tüm vücut formları için ideal görünümü sunmaktadır.

Bayan Alt Eşofman Nasıl Kombinlenir?

Kadın eşofman altı kombinleri genelde diğer spor giyim ürünleriyle birlikte kullanılmaktadır. Bunların başında ise tişört ve sweatshirt modelleri gelir. Göz alıcı renklerden oluşan ve aynı zamanda da geniş hareket alanı sağlayan bu üst giyim parçaları eşofman altı kadın seçkileri ile hoş bir ahenk yaratabilmektedir. Bu ikiliye en yakışacak ayakkabı modeli ise yürüyüş ayakkabıları ya da sneakers modelleri olmaktadır. Son olarak da tarz bir şapka ya da modern formlarla hayat bulan sırt çantaları, bayan eşofman altı kombininizi tamamlayacaktır.

Kadın Eşofman Altı Nasıl Daraltılır?

Dar paçaların pantolonlara olan yansımasından sonra bayan alt eşofman modelleri de bu formlarla oluşturulmaya başlanmıştır. Bayan eşofman altı parçalarının bel bölgesinden bileğe kadar daralan kalıplar aynı zamanda uzun ve fit bir görünümün de temellerini atmaktadır. Eşofman altı kadın seçkilerinin daraltılması ise genelde terzilerde yapılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.