sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
POLO YAKA TİŞÖRT

Erkek Polo Yaka Tişört Nasıl Kombinlenir?

Moda dünyasına girmeden önce golf sporuyla ortaya çıkan polo yaka erkek tişört modelleri daha sonradan vadettiği rahatlık ve şık görünümüyle ile gündelik hayatta da severek kullanılmaya başlanmıştır. Üstelik sadece günlük hayatta değil, formal görünüm gerektiren pek çok alanda da tercih edilebilmektedir. Şıklığın, rahatlığın ve iddialı görünümün bir arada toplandığı bu seçkiler UCLA markasının ikonik dokunuşları ile şimdi sizler için satışta! Polo erkek tişört modelleri şüphesiz ki en çok pantolonlar ile doğru kombini oluşturmaktadır. Özellikle kot pantolon ile kullanılan erkek polo tişört seçkileri genç ve karizmatik görünümü desteklerken keten ya da kumaş pantolonlar formal fakat rahat bir stilin temellerini oluşturmaktadır.

Erkek Polo Yaka Tişört Modelleri Neler?

Likralı pike kumaş ile kaliteli dokusuna kavuşan polo erkek tişört koleksiyonu bünyesinde pek çok modeli bulundurmaktadır. Bunlardan ilki şerit yakalı seçkilerdir. Klasik bir yaka anlayışı yerine çizgilerin hakim olduğu bu modeller benzerlerinden ayrılmaktadır. Büzgü kol manşetlerine sahip olan polo yaka erkek tişört modeli ise normal kesim formlarına bir hareket katmaktadır. Nakış, baskı ya da desen tasarımları ile ayrılan seçkiler ise diğer modellerden bazılarıdır.

Polo Yaka Erkek Tişört Altına Ne Giyilir?

Sportif bir temelle giyim dünyasına giren erkek polo yaka tişört çeşitleri genç ve sportif tarzın öncüsü UCLA anlayışı ile birleştiğinde pek çok kombinin de yıldızı olmaktadır. Fakat bu kombinleri doğru tercih edilmiş bir alt giyim ürünüyle de desteklemek gerekmektedir. Bu yüzden erkek polo yaka tişört parçanızı renk uyumuna dikkat ederek kumaş ya da keten pantolonlarınızla, jeanlerinizle ya da spor şortlarınızla birlikte kullanarak ideal görünüme kavuşabilirsiniz.

Erkek Polo Yaka Tişört Tasarımları Nasıl?

Polo erkek tişört koleksiyonunda renk geçişlerinden büyük ölçüde faydalanılırken aynı zamanda standart fit kesim kalıpları kullanılmaktadır. Bu sportif formlara eşlik eden düğme tasarımları ise şıklığı bir adım öteye taşımaktadır. UCLA imzasını en özenli nakışlarla taşıyan seçkiler kimi zamana armalarla kimi zaman sayılarla kimi zamansa dikkat çekici yazım fontlarıyla zenginleştirilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.