sadsad x
asdasd

Erkek Şapka

Sıralama seçin
ŞAPKA

Erkek Spor Şapka Modelleri Hangileri?

Sportif ve genç ruhu bir araya getirmek isteyenlerin tercihi erkek şapkaları, kullanım alanı gittikçe genişleyen giyim ürünlerindendir. Gün geçtikçe kişiler rahatlığa daha da önem vermeye başlamış bu süreçte de şıklıklarından ödün vermemek için sportif parçaları doğru ürünlerle kombinleme telaşı içine girmişlerdir. Jeanler, eşofmanlar, şortlarla birlikte kullanıldığında kombinlere farklı bir hava katan Baseball Cap’ ler sıklıkla tercih edilen erkek spor şapka modellerindendir. Bu form ve yapıda birçok şapka modelini UCLA da bulabilir, tarzınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Erkek Şapka Çeşitleri Neler?

Geçmiş yıllardan günümüze kadar uzanan zaman çizgisinde şapkalar her daim yer almışlardır. Fötr şapkalar, kasket şapkalar geçmiş yıllarda kullanılan şapka modellerinden olsa da günümüzde tekrardan kullanılmaya başlanmış ve kombinlerin tamamlayıcı parçası olmuşlardır. Yakın geçmişe bakıldığında ise Baseball Cap’ ler karşımıza çıkmaktadır. Baseball Cap’ lerin nakışlı, fileli, logolu, desenli gibi çeşitleri vardır. Her yıl diğer erkek şapka modelleri gibi yenilenerek ve modernleşerek satışa sunulan bu parçalar birçok erkeğin kurtarıcı parçalarıdır. Şapkasız dışarı çıkmayan, kapalı alanda dahi şapka takmayı tercih edenler artık bunu yaşam biçimi haline getirmişlerdir.

Yeni Sezon Erkek Şapka Modelleri Hangileri?

Günümüz çağında bu zamana kadar birçok şey denendiğinden artık yeni fikirler ve tasarımlar üretmek daha güç hale gelmiştir. Eskiye duyulan özlem sebebiyle eski zamanlarda kullanılan ürünlerin tekrar trend olması onlara ilgili de arttırmaktadır. UCLA’nın retro ve nostaljik ürünleri ufak dokunuşlarla yeniden hayat buluyor. Yeni sezon ürünlerine göz atılacak olursa karşımıza en çok çıkan erkek şapka modelleri bermuda şapkalar, kasketler ve yıllardır vazgeçilemeyen her sezonun en çok tercih edilen modeli baseball capler. UCLA'nın erkek şapka aksesuarlarıyla kombinleyebileceğiniz diğer ürünlerimize göz atabilir ve kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Erkek Şapka Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Erkek şapka modellerinin şık tasarımları kombinlerinize farklı bir hava katmanızı sağlarlar. Ancak erkek şapka modellerini kombinlemedeki en öenmli ve ilk adım doğru erkek şapkayı seçmek olacaktır. Yüzünüzün şekli, saçınızın kesimi ve saç renginiz gibi detaylara dikkat ederek kendinize uygun doğru şapkayı bulmalısınız. Erkek spor şapka modelleri arasında yer alan Baseball Cap’ lerinizi alışılmışın aksine spor kombinlerle değil, sokak stiliine uygun bir biçimde kullanabilirsiniz. Örneğin keten, bol kesim bej tonlarında bir pantolunun üzerine giyeceğiniz ekru renk oversize gömlek ve baseball cap bir bütün halinde çok iyi duracaktır. Takacağınız güneş gözlüğü ve aksesuarınızla da kombininizi tamamlayabilir, spor ve şık görünüme kavuşabilirsiniz.

Erkek Şapka Fiyatları Ne Kadar?

Ürünlerin yapım aşamasında kullanılan materyallerin kalitesine bağlı olarak ürünlere biçilen değerler farklılık göstermektedir. UCLA, kadın ve erkek şapka modellerine imzasını özenle işleyerek nakışlı modellerini simgesi haline getirmiştir. UCLA ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlere uygun fiyatlara kolayca ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.