sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
POLO YAKA SWEATSHIRT

Erkek Polo Yaka Sweatshirt Modelleri Nasıl?

Polo yaka tasarımları uzun zamandır erkeklerin giyim dolaplarında kendine yer bulmaktadır. Gerek şık görünümü ile gerekse de vücut formunu iyi göstermesiyle sevilerek tercih edilir. Fakat erkek polo yaka sweatshirt modelleri özellikle son zamanlarda büyük bir ilgi görerek moda dünyasında ivmelenmektedir. Polo yaka sweat modellerini birbirinden ayıran unsurlar ise kesim formlarına, kullanılan doku türlerine, nakış ya da baskı işlemlerine ve kol tiplerine göre ayrılmaktadır. Genç ve sportif tarzın köklü öncüsü UCLA koleksiyonlarındaki polo yaka sweat çeşitleri ise blok renk geçişleri, UCLA imzası, yüksek orandaki pamuk yapısı ve fit kesimleri ile ideal bir görünümü vadetmektedir.

Polo Yaka Sweatshirt Bedenleri Neler?

Erkek üst giyim bedenine hakim olan geniş beden aralığı polo yaka sweat koleksiyonunda da kendini gösteriyor. XS, S, M, L, XL ve XXL ölçülerine göre son halini alan parçalarda genel beden tablosundan yararlanılıyor. Her beden tipinde kullanılan geniş omuz kesimleri ve bel uzunlukları sayesinde ise kişinin fit bir görünümü kolayca yakalaması sağlanıyor.

Polo Yaka Sweat Tasarımları Nasıl?

Spor giyimi desteklerken ilkeleri arasına rahatlığı ve şıklığı bir arada alan UCLA, erkek polo yaka sweatshirt koleksiyonlarında sizleri zengin bir tasarım anlayışı bekliyor. Büzgülü kol ve bel manşetleri geniş bir konfor alanı yaratırken kırışmayan pamuklu yapısı hem sağlıklı hem de pratik bir kullanım sunuyor. Dikkat çeken bir diğer erkek polo yaka sweatshirt tasarım detayı ise yakaların çarpıcı kesimleri oluyor. Renklerin kontrastı ile birleşen yakalar ise tüm gözleri üstüne toplamayı başarıyor.

Erkek Polo Yaka Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Tasarım anlayışınızı stilinize yansıtan en uygun polo yaka sweat modelini kombinlerken birkaç detaya dikkat ettiğiniz sürece ideal tarzı yakalayabilirsiniz. Bunun için kot ya da kumaş pantolonları kullanarak sokak stilini kombininize taşıyabilir ya da çok da salaş olmayan bir eşofman altı yardımıyla fit bir görünüm yaratabilirsiniz. Böylece ister pratik şıklığa isterseniz de gündelik rahatlığa sadece tek bir erkek polo yaka sweatshirt seçkisi ile ulaşabilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.