sadsad x
asdasd
Üyelik ve Kullanm Şartları

UCLA web sayfası www.ucla.com.tr’yi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Site ve/veya mobil uygulamamızın kullanım şartlarını içeren maddeleri dikkatle okumanızı tavsite ederiz. www.ucla.com.tr'yi ile birlikte UCLA markasına mobil uygulamaları kullanmanız durumunda aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamı taşımaktadır. Markahub Hazır Giyim San. Tic. Ltd. Şti aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

SİTE VEYA MOBİL UYGULAMADA YAPILAN İŞLEMLER VE DEĞİŞİKLER

www.ucla.com.tr site ve/veya mobil uygulama üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

UCLA sitede ve/veya mobil uygulamada istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site ve/veya mobil uygulama yayınını durdurma ya da site ve/veya mobil uygulama özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. SİTE VE MOBİL UYGULAMA İÇERİĞİ www.ucla.com.tr üzerinden Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal MARKAHUB HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ’ye aittir. UCLA markası MARKAHUB HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ adına tescil edilmiş ticari markalarıdır.

Site ve/veya mobil uygulama içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez. ÜRÜN BİLGİLERİ www.ucla.com.tr Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan ürünlerin büyük bölümü Türkiye genelinde ve yurtdışındaki belirli UCLA 'ye ait mağazalarda bulunabilir.

Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site ve/veya mobil uygulama üzerinde satılabilir. Sitede ve/veya mobil uygulamada gösterilen fiyatlar Türk lirasıdır. UCLA sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site ve/veya mobil uygulama üzerinden verilen siparişlerde sitede ve/veya mobil uygulamada sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir. Site ve/veya mobil uygulama üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. UCLA. bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

ÜRÜN RENKLERİ

www.ucla.com.tr (UCLA) sitedeki ve/veya mobil uygulamadaki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

DİĞER SİTELERE VE/VEYA MOBİL UYGULAMALARA VERİLEN BAĞLANTILAR

www.ucla.com.tr Sitede ve/veya mobil uygulamada UCLA ’nin kontrolünde olmayan sitelere ve/veya mobil uygulamalara bağlantılar yer alabilir. UCLA bu sitelerle ve/veya mobil uygulamalarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi UCLA ’nin bu siteler ve/veya mobil uygulamalar üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir. FİKRİ HAKLAR www.ucla.com.tr Sitede ve/veya mobil uygulamada mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler UCLA’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz.

Tüm Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulama içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veri tabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site ve/veya Mobil Uygulama içeriğine ilişkin unsurlar) UCLA’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde ve/veya Mobil Uygulamada yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır. Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulamada içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

ÜYELİKTEN ÇIKARMA

UCLA işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’ nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikâyet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcıların Web Sitesi’ni ve/veya Mobil Uygulamayı herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından UCLA’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için UCLA’nin Kullanıcılara ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

UCLA kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.