sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Sitemizden sipariş ettiğiniz tüm ürünler, sipariş adımlarında tercih etmiş olduğunuz anlaşmalı kargo firmalarıyla adresinize gönderilmektedir. Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Siparişini kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza bilgilendirme amaçlı e-mail ve sms gönderilmektedir. Kargonuz elinize ulaştığında, kargo personelinin nezaretinde paketi açınız.

Olası bir eksiklik durumunda zabıt tutturarak ürünü teslim almadan iade ediniz. Sitemizde yapacağınız tüm alışverişlerinizde standart kargo hizmeti ücretsizdir. Sipariş ettiğiniz ürünün, kargo bilgileri hakkında detayları öğrenmek için anasayfamızda yer alan "Sipariş Takip" bölümünden takip edebilir veya destek@ucla.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili bilgilendirme yapılması gerektiği durumlarda, sistemde yer alan üyelik bilgileriniz doğrultusunda tarafınızla iletişime geçilmektedir. Teslimat esnasında adreste kimsenin bulunmaması durumunda , kargo görevlisi bilgilendirme notu bırakacaktır. Bilgilendirme notunun bırakılmasını takip eden ilk iş günü itibariyle aynı adrese ikinci teslimat gerçekleştirilecektir. İki (2) iş günü içinde kargo şirketinin Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi teslim alabileceğiniz zaman dilimini bildirmenizle birlikteteslimatınız gerçekleştirilecektir. 

www.ucla.com.tr sitemizden satın aldığınız ürünleri iade etmek istediğinizde iade talebiniz sonrasında paylaşılan bilgiler ile MNG kargo firması ile iadelerinizi göndrebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.